Naše další weby o cestování: Barcelona, Irsko a Dublin, romantická Paříž, nebo také Amsterdam či Britský Londýn

UBYTOVÁNÍ V BERLÍNĚ - levné hotely a hostely

Na této stránce naleznete informace o ubytování všech cenových kategorií v Berlíně a odkazy, kde si budete moci výhodně zarezervovat vámi vybraný hotel nebo najít nejlevnější hostel v centru města.

Berlín je v porovnání oproti podobně velkým městům (co se počtu obyvatel týče) hodně rozlehlý, takže pokud se hodláte pohybovat městskou dopravou, doporučujeme vybrat si ubytování poblíž centra. Cenové rozdíly mezi ubytovnáním v centru a na okraji Berlína nejsou až tak velké a dvojlůžkový pokoj stojí od EUR 30

Berlín Berlín Berlín


Hotelroom 125,000 Hotels Worldwide Hotelroom.com - nejlepší nabídka lastminute ubytování v hotelích a hostelích, objednejte si ubytování za nižší ceny než kdekoliv jinde a ušetřete (slevy až 70% oproti standartním cenám)
hotels.com Hotels.com - široká nabídka ubytování v Berlíně, od hostelů až po pětihvězdičkové hotely v centru
Book Hostels Online Now Hostelworld.com - databáze více než 150 hostelů v Berlíně (od 170Kč/noc), při rezervaci platíte 10% deposit, zbytek až přímo při ubytování v hostelu. Novinkou je možnost platit zálohu při rezervaci pomocí webové služby PayPal!
Accorhotels.com - korporace hotelů nejznámějších značek - např. Etap, Novotel, Ibis, Sofitel, SuiteHotel, Mercure, Formule 1
Marriott Logo Marriott.com - luxusní hotely za přijatelné ceny
Otel.com - hotely všech kategorií (celkem přes 55 000 hotelů po celém světě)
GtaHotels.com - další vyhledávač akčních nabídek na ubytování v hotelích nejen v Berlíně, nabízí velký výběr hotelů


Euro Relais - domy k pronájmu (přes 12000 domů po celé Evropě), v okolí Berlína nejlevnější za 1600Kč za osobu a týden (při 6 lidech, domy na týden stojí od €400)

Discover Formule 1 Sleep well at the lowest price