Naše další weby o cestování: Barcelona, Irsko a Dublin, romantická Paříž, nebo také Amsterdam či Britský Londýn

Tropical Islands Berlín

Chcete zažít atmosféru tropického ostrova, ale nemáte čas nebo peníze se vydat na dvoutýdenní dovolenou? Nebojte, kousek od českých hranic na Vás čeká obrovský aquapark, ve kterém je vše, co má každý tropciký ostrov a ještě něco navíc - užívejte si příjemného tepla po celý rok, křišťálově průzračné vody, spousty vířivek, atrakcí a tobogánů, shlédněte večerní show během romantické večeře u pláže anebo si odpočiťe v relaxačním komplexu a dopřejte si masáž přesně podle Vašeho přání. Přespat potom můžete přímo na pláži anebo ve stanu vedle ní - záleží jen a jen na Vás.

Tropický ráj Tropický ráj Tropický ráj

Toto všechno a ještě mnohem víc nabízí aquapark Tropical Islands necelách 60km jižně od Berlína a 180km od českých hranic. A pokud nechcete jen odpočívat u vody a koupat se, máte možnost projít se pětikilometrovou stezkou pralesem, kde naleznete typické rostliny a živočichy, kteří žijí i ve skutečném tropickém ráji.

Tropický ráj Tropický ráj Tropický ráj

Na kolik návštěva Tropical Islands vyjde?

Při vstupu do Tropical Islands dostanete náramek s čipem, se kterým pak můžete v aquaparku "nakupovat" co právě chcete - zaplatíte jím jak vstupy na atrakce v parku, jídlo a pití anebo suvenýry v obchůdcích.


Celý park Tropical Islands se dělí na dvě části - Tropický svět a Komplex tropických lázní a saun. Základní vstupné do jedné z těchto částí na neomezeně dlouhou dobu je €25, ale vyplatí se koupit si obě najednou za €30 (studenti a senioři mají slevu 10%), takže například v porovnání s jinýmy aquaparky v ČR je cena prakticky stejná, ale za stejné peníze dostanete v Tropical Islands několikanásobě více než v českých aquaparcích. Zajímavou nabídkou je vstup zdarma v den Vašich narozenin!

Tropický ráj Tropický ráj Tropický ráj

Jak se tam dostat?

Nejjednodušší je vydat se na zájezd s některou z mnoha CK, co nabízejí dopravu přímo do Tropical Islands. Zájezdy jsou jedno nebo dvoudenní a cena za dopravu je okolo 800-900Kč. Přehlednou nabídku najdete na Tropical IslandsInvia

Autem - po dálnici Berlín - Drážďany, sjezd Staakow a odtud je vše dobře značeno.
Vlakem - z Berlína pojedete vlakem RE2 a za 50min vystoupíte v městečku Brand, odkud jezdí zadarmo autobusy přímo do aquaparku Tropical Islands
Kompletní informace naleznete na www.tropical-islands.de